null

EWALUACJA II edycji

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Trwa ewaluacja drugiej edycji budżetu partycypacyjnego! Zbieramy Wasze uwagi dotyczące zakończonej niedawno edycji budżetu partycypacyjnego i propozycje na organizację kolejnej (trzeciej już) edycji.

Zbieramy Wasze uwagi dotyczące zakończonej niedawno edycji budżetu partycypacyjnego i propozycje na organizację kolejnej (trzeciej już) edycji.

Zapraszamy na fokusy (wywiady grupowe) projektodawców oraz głosujących - zaproszenia zostały wysłane mailem do losowo wybranych osób.

Do losowo wybranych projektodawców i osób głosujących wysyłamy też zaproszenia do wypełnienia ankiety on-line.

Ankietami oraz fokusami zajmuje się firma SACADA Pracownia Badawczo-Projektowa - bardzo prosimy o Waszą pomoc i podzielenie się swoimi przemyśleniami :)

 

A co wydarzyło się do tej pory?

Spotkaliśmy się na dwudniowym warsztacie ewaluacyjnym z Radą ds. budżetu partycypacyjnego.

14 lipca (w godz. 17:30-20:30) odbyło się otwarte spotkanie ewaluacyjne drugiej edycji budżetu partycypacyjnego. Zaprosiliśmy na nie koordynatorów ds. budżetu, członków dzielnicowych Zespołów, autorów projektów i wszystkie osoby zainteresowane tym procesem. Spotkanie poprowadzili moderatorzy z Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia, odbyło się ono w Marzycielach i Rzemieślnikach (Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy), ul. Bracka 25, III piętro. WYDARZENIE NA FB

Do 14 lipca zbieraliśmy Wasze uwagi drogą mailową, dostaliśmy bardzo wiele pomysłów i propozycji ulepszenia budżetu partycypacyjnego w przyszłym roku.

3 lipca spotkaliśmy się na warsztacie ewaluacyjnym z koordynatorami ds. budżetu partycypacyjnego z dzielnic i jednostek. Spotkaliśmy się też z burmistrzami dzielnic.

Swoimi uwagami podzielili się w ankietach ewaluacyjnych członkowie dzielnicowych Zespołów ds. budżetu partycypacyjnego, osoby weryfikujące projekty w dzielnicach, jednostkach miejskich i biurach oraz koordynatorzy budżetu partycypacyjnego w dzielnicach i jednostkach.

 

Raport z ewaluacji zostanie opublikowany na początku października.

Spotkanie ewaluacyjne 14 lipca
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Spotkanie ewaluacyjne 14 lipca
Spotkanie ewaluacyjne 14 lipca
Spotkanie ewaluacyjne 14 lipca