null

Ewaluacja budżetu partycypacyjnego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Chcemy poznać Państwa spostrzeżenia na temat trwającej edycji budżetu partycypacyjnego. Mamy nadzieję, że podzielicie się nimi m.in. w trakcie wywiadu grupowego. Wywiad grupowy organizowany jest przez Ośrodek Ewaluacji, który prowadzi ewaluację tegorocznej edycji budżetu partycypacyjnego w m.st. Warszawie.

Do uczestnictwa w wywiadzie zachęcamy aktywnych mieszkańców, którzy w tej edycji nie zgłaszali pomysłów do budżetu partycypacyjnego, ale znają zasady tegorocznej edycji i mają ochotę podzielić się swoimi spostrzeżeniami. 

Wywiad odbędzie się w siedzibie Ośrodka Ewaluacji przy Placu Wilsona w czwartek, 16 czerwca w godzinach 18.00 – 20.00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń do koordynatora badania, Pani Małgorzaty Leszczyńskiej z Ośrodka Ewaluacji na adres: m.leszczynska@ewaluacja.eu

W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 12 osób. W przypadku gdyby było więcej chętnych, Ośrodek Ewaluacji zastrzega sobie możliwość doboru uczestników.

Przypominamy, że jest już dostępny raport z pierwszej części badania, dotyczącej powoływania i funkcjonowania zespołów dzielnicowych ds. budżetu partycypacyjnego oraz etapu zgłaszania pomysłów do budżetu partycypacyjnego. Raport oraz inne informacje na temat ewaluacji można przeczytać tutaj: www.twojbudzet.um.warszawa.pl/aktualnosci/ewaluacja-budzetu-partycypacyjnego.