null

Dyskutuj o zgłoszonych pomysłach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Co się będzie działo w Twojej okolicy już za rok? Sprawdź i powiedz, co o tym myślisz.
Twoi sąsiedzi zgłosili pomysły, a Ty możesz pomóc je ulepszyć.

Przejrzyj i skomentuj zgłoszone pomysły na stronie lub przyjdź na spotkanie w swojej dzielnicy.

W każdej dzielnicy odbywają się spotkania, na których autorzy pomysłów prezentują swoje projekty. Spotkania dyskusyjne trwają od 1 do 18 marca 2017 r. Sprawdź terminy i miejsca spotkań w każdej dzielnicy.

Przyjdź na spotkanie i porozmawiaj o tych propozycjach z innymi mieszkańcami oraz pracownikami urzędu. Możesz zadać pytania ich autorom, wyrazić swoje poparcie lub sprzeciw. Jeżeli nie zgłosiłaś(-eś) żadnego pomysłu, te spotkania są również dla Ciebie. Być może których z tych projektów dotyczy Twojej okolicy. Przekaż swoje uwagi i sugestie – pomóż ulepszyć zgłoszone pomysły. To bardzo ważne, aby jak najlepiej odpowiadały one na potrzeby wszystkich mieszkańców.

Autorzy pomysłów mogą modyfikować swoje projekty od 1 do 21 marca 2017 r.

UWAGA: obecność projektodawcy lub jego przedstawiciela na spotkaniu dyskusyjnym jest obowiązkowa. Nieobecność projektodawcy jest jednoznaczna z wycofaniem projektu!

Zapraszamy!

 


BEMOWO

2 marca (czwartek), godz. 18:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70; sala nr 8 (parter)

7 marca (wtorek), godz. 18:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70; sala nr 8 (parter)

9 marca (czwartek), godz. 18:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70; sala nr 8 (parter)

14 marca (wtorek), godz. 18:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70; sala nr 8 (parter)

16 marca (czwartek), godz. 18:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70; sala nr 8 (parter)

 


BIAŁOŁĘKA

1 marca (środa), godz. 18:00 - Szkoła Podstawowa nr 112 ul. Zaułek 34

3 marca (piątek), godz. 18:00 - Szkoła Podstawowa nr 356, ul. Głębocka 66

4 marca (sobota), godz. 11:00 - Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197

4 marca (sobota), godz. 15:00 - Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197

7 marca (wtorek), godz. 18:00 - Szkoła Podstawowa nr 110, ul. Bohaterów 41

9 marca (czwartek), godz. 18:00 - Gimnazjum nr 124, ul. Przytulna 3

11 marca (sobota), godz. 11:00 - Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Porajów 14

13 marca (poniedziałek), godz. 18:00 - Szkoła Podstawowa nr 342, ul. Strumykowa 21a

14 marca (wtorek), godz. 18:00 - Szkoła Podstawowa nr 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15

 


BIELANY

1 marca (środa), godz. 17:00 - TKKF Chomiczówka, ul. Pablo Nerudy 1

2 marca (czwartek), godz. 17:00 - Zespół Szkół nr 5, ul. Gwiaździsta 35

3 marca (piątek), godz. 17:00 - Biblioteka Publiczna im. S. Staszica w Dzielnicy Bielany, ul. Duracza 19

6 marca (poniedziałek), godz. 17:00 - Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29

7 marca (wtorek), godz. 17:00 - Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29

8 marca (środa), godz. 17:00 - Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29

9 marca (czwartek), godz. 17:00 - Administracja Osiedla Piaski, ul. Broniewskiego 71

10 marca (piątek), godz. 17:00 - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Szegedyńska 9A

 


MOKOTÓW

1 marca (środa), godz. 17:00 - Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

2 marca (czwartek), godz. 17:00 - Teatr BAZA, ul. Podchorążych 39

3 marca (piątek), godz. 17:00 - Teatr BAZA, ul. Podchorążych 39

6 marca (poniedziałek), godz. 17 - Szkoła Podstawowa nr 115, ul. Okrężna 80

7 marca (wtorek), godz. 17:00 - Dom Kultury KADR, ul. Gotarda 16

8 marca (środa), godz. 17:00 - Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

9 marca (czwartek), godz. 17:00 - Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

10 marca (piątek), godz. 17:00 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Gościniec 53

13 marca (poniedziałek), godz. 17:00 - Zespół szkół nr 59, ul Sobieskiego 68

14 marca (wtorek), godz. 17:00 - Szkoła Podstawowa nr 212,  ul. Czarnomorska 3

15 marca (środa), godz. 17:00 - Zespół Szkół nr 39, ul. Bełska 1/3

16 marca (czwartek), godz. 17:00 - Biblioteka Multimedialna dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40A

17 marca (piątek), godz. 17:00 - Biblioteka Multimedialna dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40A

 


OCHOTA

1 marca (środa), godz. 17:30 - Szkoła Podstawowa nr 152 im. M. Dąbrowskiej, ul. Powstańców Wielkopolskich 4

2 marca (czwartek), godz. 17:30 - Szkoła Podstawowa nr 152 im. M. Dąbrowskiej, ul. Powstańców Wielkopolskich 4

8 marca (środa), godz. 17:30 - Biblioteka „Pod Skrzydłami”- Warszawska Galeria Exlibrisu, ul. Grójecka 109

9 marca (czwartek), godz. 17:30 - Biblioteka „Pod Skrzydłami”- Warszawska Galeria Exlibrisu, ul. Grójecka 109

15 marca (środa), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17A

16 marca (czwartek), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17A

 


PRAGA-POŁUDNIE

1 marca (środa), godz. 17:00 - Urząd Dzielnicy, ul. Grochowska 274 (s.305)

4 marca (sobota), I tura godz. 10:00, II tura 13:30 - Urząd Dzielnicy, ul. Grochowska 274 (s.305)

6 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – DBFO, ul. Grochowska 262

8 marca (środa), godz. 17:00 – ZGN, ul. Walewska 4

11 marca (sobota), godz. 10:30 – Prom, ul. Brukselska  23

13 marca (poniedziałek), godz. 17:00 - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Majdańska 30/36

16 marca (czwartek), godz. 17:00 – Szkoła Podstawowa 141, ul. Szaserów 117

18 marca (sobota), I tura godz. 10:00, II tura godz. 13:30 - Klub Kultury Seniora, ul. Pawlikowskiego  2

 


PRAGA-PÓŁNOC

6 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Praga Północ, ul. Kłopotowskiego 15 (sala 210)

7 marca (wtorek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Praga Północ, ul. Kłopotowskiego 15 (sala konferencyjna)

8 marca (środa), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Praga Północ, ul. Kłopotowskiego 15 (sala konferencyjna)

9 marca (czwartek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Praga Północ, ul. Kłopotowskiego 15 (sala konferencyjna)

14 marca (wtorek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Praga Północ, ul. Kłopotowskiego 15 (sala konferencyjna)

 


REMBERTÓW

9 marca (czwartek), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

15 marca (środa), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

 


ŚRÓDMIEŚCIE

4 marca (sobota), godz. 10:00 - Stacja Muranów, ul. Gen. Wł. Andersa 13

7 marca (wtorek), godz. 17:00 – PaństwoMiasto, ul. Gen. Wł. Andersa 29

9 marca (czwartek), godz. 18:00 - Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Polna 7a

11 marca (sobota), I tura godz. 10:00, II tura godz. 13:00 - Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9

16 marca (czwartek), godz. 17:00 - Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9

18 marca (sobota), I tura godz. 10:00, II tura godz. 13:00 - Bar Studio, plac Defilad 1

 


TARGÓWEK

2 marca (czwartek), godz. 17:00 - Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20

3 marca (piątek), godz. 17:00 - Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20

6 marca (poniedziałek), godz. 17:00 - Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek, ul. Św. Wincentego 85

7 marca (wtorek), godz. 17:00 - Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek, ul. Św. Wincentego 85

8 marca (środa), godz. 17:00 - DK "Zacisze", ul. Blokowa 1

9 marca (czwartek), godz. 17:00 - Teatr Rampa, ul. Kołowa 20

13 marca (poniedziałek), godz. 17:00 - Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65, ul. Krasnobrodzka 11

14 marca (wtorek), godz. 17:00 - Miejsce Aktywności Lokalnej "Cafe Sąsiad", ul. Ziemowita 16

15 marca (środa), godz. 17:30 - DK "Zacisze", ul. Blokowa 1

 


URSUS

3 marca (piątek), godz. 17:00 – Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16

10 marca (piątek), godz. 17:00 – Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16

13 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – Dom Kultury MIŚ, ul Zagłoby 14

15 marca (środa), godz. 17:00 – Dom Kultury MIŚ, ul Zagłoby 14

 


URSYNÓW

4 marca (sobota), I tura godz. 11:00, II tura godz. 14:30 - Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (sala J.U. Niemcewicza, I piętro)

6 marca (poniedziałek), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (sala J.U. Niemcewicza, I piętro)

7 marca (wtorek), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (sala J.U. Niemcewicza, I piętro)

8 marca (środa), godz. 17:30 - Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (sala J.U. Niemcewicza, I piętro)

11 marca (sobota), godz. 13:00 - Gimnazjum nr 91, ul. Kajakowa 10

18 marca (sobota),  I tura godz. 11:00, II tura godz. 14:30 - Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (sala J.U. Niemcewicza, I piętro)

 


WAWER

2 marca (czwartek) godz. 17:30 - Szkoła Podstawowa nr 218, ul. Kajki 80/82

6 marca (poniedziałek) godz. 17:30 - Zespół Szkół nr 115,  ul. Króla Maciusia 5

7 marca (wtorek) godz. 17:30 - Wawerskie  Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a

9 marca (czwartek) godz. 17:30 - Filia WCK Aleksandrów, ul. Samorządowa 10

10 marca (piątek) godz. 17:30 - Wawerskie  Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a

11 marca (sobota) godz. 12:00 - Wawerskie  Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a

14 marca (wtorek) godz. 17:30 - Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Przygodnia 2

15 marca (środa) godz. 17:30 - Szkoła Podstawowa nr 124, ul. Bartoszycka 45/47

16 marca (czwartek) godz. 17:30 - Zespół Szkół nr 70, ul. Bajkowa 17/21

 


WESOŁA

7 marca (wtorek), godz. 17:30 - Gimnazjum nr 120, ul. Armii Krajowej 39

9 marca (czwartek), godz. 17:30 - Gimnazjum nr 119, ul. Klimatyczna 1

 


WILANÓW

1 marca (środa), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2 (sala widowiskowa)

9 marca (czwartek), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2 (sala widowiskowa)

15 marca (środa), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2 (sala widowiskowa)

 


WŁOCHY

4 marca (sobota), I tura godz. 10:00, II tura godz. 13:00 - Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria” ul. Promienista 12a

11 marca (sobota) godz. 9:30 - Gimnazjum nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Malownicza 31

11 marca (sobota) I tura godz. 12:00, II tura godz. 14:30 - Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Solipska 17/19

18 marca (sobota) I tura godz. 10:00, II tura godz. 13:00 – Urząd Dzielnicy Włochy, al. Krakowska 257 (sala 205, II piętro)

 


WOLA

4 marca (sobota) I tura godz. 11:00, II tura godz. 14:00 – Szkoła Podstawowa nr 132, ul. Grabowska 1 (sala gimnastyczna)

6 marca (poniedziałek) godz. 18:00 – Hala Sportowa KOŁO, ul. Obozowa 60

9 marca (czwartek) godz. 17:30 – Klub Sąsiedzki Wolskiego Centrum Kultury, ul. Młynarska 35A

11 marca (sobota) godz. 10:00 – Urząd Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90 (sala sesji)

11 marca (sobota) godz. 13:00 – Urząd Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90 (sala sesji)

11 marca (sobota) godz. 14:30 – Urząd Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90 (sala sesji)

 


ŻOLIBORZ

1 marca (środa), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8 (sala konferencyjna)

4 marca (sobota), godz. 11:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8 (sala konferencyjna)

11 marca (sobota), godz. 11:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8 (sala konferencyjna)

13 marca (poniedziałek), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8 (sala konferencyjna)

15 marca (środa), godz. 17:30 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8 (sala konferencyjna)