null

Warsztaty dla autorów projektów pt. „Jak wypromować projekt?”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Warsztat z mieszkańcami | Autor: M. Chołuj

Jesteś autorem projektu, na który będzie można głosować w tym roku w ramach budżetu obywatelskiego? Chcesz namówić innych na oddanie głosu na Twój pomysł, ale jedyne co przychodzi Ci do głowy, to post w mediach społecznościowych? Szukasz inspiracji jak promować swój projekt?

Przyjdź na warsztat o promocji projektów w budżecie obywatelskim!

Kiedy?

9 czerwca, w godz. 18:00-20:00 w Pawilonie Edukacyjnym “Kamień”, Wybrzeże Puckie 1

Dla kogo?

Warsztat o promocji projektów skierowany jest do autorów projektów poddanych pod głosowanie w budżecie obywatelskim, którzy w sposób aktywny chcą zachęcić innych do zagłosowania na ich pomysł.

O czym?

Warsztat podzielony jest na dwie części, w pierwszej pokażemy bezpłatne narzędzia, które można wykorzystać w promocji oraz pokażemy najciekawsze przykłady promocji projektów z poprzednich edycji. W drugiej części opracujemy indywidualny plan promocji dla projektów, określimy grupy docelowe i kanały dotarcia.

Jak sie zgłosić?

Warsztat rozpoczyna się o godz. 18:00 i potrwa 2 godziny, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy mailowe na adres bo@um.warszawa.pl do wyczerpania miejsc. W zgłoszeniu prosimy podać projekty, nad którymi chcesz pracować w trakcie warsztatu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu bo@um.warszawa.pl