null

Głosowanie elektroniczne - lista miejsc

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Głosowanie elektroniczne w budżecie obywatelskim przy użyciu laptopa
Głosowanie elektroniczne w budżecie obywatelskim

Zachęcamy do głosowania elektronicznego. Jeżeli nie możesz zrobić tego w domu na komputerze lub telefonie, zapraszamy do jednego z dzielnicowych punktów.

Pamiętaj! Głosować przy użyciu karty papierowej możesz tylko w urzędach dzielnic.

Dzielnica Bemowo:

BOPN – ul. Obrońców Tobruku 11,
Pływalnia “Pingwin” – ul. Oławska 3a,

Biblioteka, czynne w godzinach pracy placówek:
Ul. Powstańców Śląskich 17,
Ul. Konarskiego 6,
Ul. Powstańców Śląskich 108a,
Ul. G.T. Pełczyńskiego 28c,
Ul. Batalionów Chłopskich 87,
Ul. Powstańców Śląskich 126,
Ul. Sternicza 98,


MAL Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 w godz. 10-18, poniedziałek – piątek


Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo ul. Rozłogi 10 (głosowanie w dni robocze w godzinach 8-16)
Ośrodek Wsparcia dla Seniorów ul. Lazurowa 14 (głosowanie w dni robocze w godzinach 8-16)
Miejsce Aktywności Lokalnej Dom Sąsiedzki „Nad Stawem” ul. Pełczyńskiego 30B we wskazanych terminach:
17.06.2022r. – w godzinach 8-16
21.06.2022r. – w godzinach 12-16
22.06.2022r. – w godzinach 15-21
23.06.2022r. – w godzinach 12-19
30.06.2022r. – w godzinach 12-19

 

Dzielnica Mokotów:

 

20 czerwca godz. 14.00 do 18.00 Biuro Spółdzielni Mieszkaniowej Służew nad Dolinką ul. W.A. Mozarta 1.
21 czerwca godz. 12.00 do 16.00 Dom Kultury KADR ul. W. Rzymowskiego 32.
22 czerwca godz. 12.00 do 16.00 Dom Kultury DOROŻKARNIA ul. Siekierkowska 28.
23 czerwca godz. 15.00 do 18.00 Piknik familijny – tereny zieleni przy fontannach w pobliżu ul. J.S. Bacha.

 

Dzielnica Praga-Południe:

 

Ogniska Pracy Pozaszkolnej:
OPP nr 1 ul. Kwatery Głównej 11, tel. 22 610-67-77 czynne pon.- piątek 10.00-13.00
OPP nr 2 ul. Nobla 18, tel. 22 617-59-62 czynne pon.- piątek 11.00-15.00
OPP nr 3 ul. Dwernickiego 29 a, tel. 22 870-03-81 czynne pon.-piątek 9.00-14.00
OPP nr 4 ul. Pawlikowskiego 3, 22 613-55-46 czynne pon.-piątek 8.00-16.00
17 czerwca punkty nie będą czynne.

 

Dzielnica Targówek:

 

19.06 Festyn Rodzinny „Miodobranie” (finansowany z BO) - DK ŚWIT, ul. Wysockiego 11
25.06 Dziesięciolecie Legia Rugby Warszawa – ARTHOUSE_Kołowa, ul. Kołowa 18
26.06 Kołowa Superball – Festiwal Sportu i Kultury, Garażówka, Turniej piłkarski, Eksplozja Kolorów Holi – ARTHOUSE_Kołowa, ul. Kołowa 18
oraz przez cały czas trwania głosowania:
Pływalnia Polonez OSiR Targówek – hall główny, parter, ul. Łabiszyńska 20  

 

Dzielnica Ursus:


Placówki Biblioteki Publicznej im. W.J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy (w godzinach pracy biblioteki):
Oddział Czechowice – ul. Plutonu AK „Torpedy” 47
Filia „Skorosze” – ul. Dzieci Warszawy 27 a
Filia „Niedźwiadek” – ul. Keniga 14
Filia „Gołąbki” – ul. Czerwona Droga 6

 

Dzielnica Ursynów:


11.06.22 sobota, godz. 11 – 18, namiot przy Kopie Cwila w czasie Dni Ursynowa
19.06.22 niedziela, godz. 10 – 15, parking przy ratuszu al. KEN 61 w czasie wyprzedaży garażowej
22.06.22 środa, godz. 15 – 18, MAL przy ul. Kajakowej 12B
25.06.22 sobota, godz. 17 – 21, parking przy ratuszu al. KEN 61 w czasie potańcówki
27.06.22 poniedziałek, godz. 15 – 18 przy ratuszu od strony Gandhi w namiocie promocyjnym
28.06.22 wtorek, godz. 15 – 18 przy ratuszu od strony Gandhi w namiocie promocyjnym
29.06.22 środa, godz. 15 – 18 przy ratuszu od strony Gandhi w namiocie promocyjnym
30.06.22 czwartek, godz. 15 – 18 przy ratuszu od strony Gandhi w namiocie promocyjnym

 

Dzielnica Wawer:


1. Wypożyczalnia dla Dorosłych nr 87 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Aninie, ul. Trawiasta 10
Poniedziałek, środa, czwartek: 13-19
Wtorek, piątek: 10-16
Sobota: 10-14 
2. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 59 w Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa 119/123
Poniedziałek, środa, czwartek: 13-19
Wtorek, piątek: 10-16
3. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 26 w Wawrze, ul. Błękitna 32
Poniedziałek, środa, czwartek: 13-19
Wtorek, piątek: 10-16
4. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 47 w Radości, ul. Powojowa 2
Poniedziałek, środa, czwartek: 13-19
Wtorek, piątek: 10-16
5. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 82 w Miedzeszynie, ul. Agrestowa 2 
Poniedziałek, środa, czwartek: 13-19
Wtorek, piątek: 10-16
6. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 25 w Falenicy, ul. Walcownicza 4/6
Poniedziałek, środa, czwartek: 13-19
Wtorek, piątek: 10-16
7. Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1 a
Poniedziałek – piątek 8.00- 20.00
8. Filia WCK Zastów ul. Lucerny 13
Poniedziałek – piątek 10.00-19.00
9. MAL ul. Łasaka 46 
21 czerwca, 16.00 – 20.00

 

Dzielnica Wola:


25 czerwca podczas pikniku historycznego „Królewska Wola” w Parku Moczydło. 
Możliwość zagłosowania w namiocie Rady Dzielnicy Wola w godzinach 12.00-18.00