Kalendarz wydarzeń

 • Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora(otwiera się w nowej karcie)

  Senior, seniorka i konsultant siedzący przy stole, na którym znajduje się laptop

  Bezpłatne indywidualne porady telefoniczne i online (skype, messenger) dla seniorów z Warszawy dotyczące obsługi komputera, Internetu, smartfonu, tabletu, aparatu i innych urządzeń cyfrowych. Obowiązują zapisy: Telefon: 733 749 714 (w poniedziałki w godz. 9:00-12:00 i w czwartki w godz. 16:00-19:00). Porady odbywają się: stacjonarnie: w Bibliotece przy ul. Redutowej 48 – poniedziałki, godz. 9:00-12:00; zdalnie: skype, messenger, zoom – czwartki, godz. 16:00-19:00.

 • Msza święta w intencji ofiar Powstania Warszawskiego

  Brak obrazka

  Msza święta w intencji ofiar Powstania Warszawskiego i składanie kwiatów pod tablicą pamięci w kościele św. Michała Archanioła.

  źródło: um.warszawa.pl

 • Mamo – uwolnij swój potencjał (Strefa dla Rodzica)(otwiera się w nowej karcie)

  Na biało zielono szarym tle szara grafika płatka kwiatu z sześcioma listkami, na zdjęciu młoda kobieta w czerwonej koszuli trzymająca rękę na brodzie

  Jesteś pracującą mamą? Mamy coś dla Ciebie!

 • "Seniorze witaj w Klubie!" - Dzień otwarty (Warszawskie Dni Seniora)(otwiera się w nowej karcie)

  Brak obrazka

  Dzień otwarty w Klubie Seniora+ Wawer organizowany w ramach Warszawskich Dni Seniora. Podczas dnia otwartego prezentowana będzie aktualna oferta Klubu kierowana do wawerskich seniorów.

 • Składanie wiązanek pod tablicą „Mieszkańcom Mokotowa”

  Brak obrazka

  Składanie wiązanek pod tablicą „Mieszkańcom Mokotowa” postawioną w hołdzie dla osób cywilnych poległych w obronie ojczyzny. Uroczystość Pułku „Baszta” i innych Mokotowskich Oddziałów Powstańczych (organizator: Dzielnica Mokotów m.st. Warszawy)

  źródło: um.warszawa.pl