Kalendarz wydarzeń

 • Zapraszamy na warsztaty pszczelarskie!(otwiera się w nowej karcie)

  Jak pszczelarz wydobywa miód z ula? Dlaczego pszczoły są tak ważne dla człowieka? Co możemy zrobić, by chronić pszczoły? Co się stanie gdy pszczoły wyginą, jaka żywność pozostanie nam po takiej katastrofie i czy jesteśmy w stanie uniknąć apokalipsy?

  źródło: wawer.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Wakacyjne bajkowe warsztaty teatralne(otwiera się w nowej karcie)

  scena teatralna

  Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na wakacyjne bajkowe warsztaty teatralne w Filii Zastów, które poprowadzą aktorzy Teatru Igraszka.

  źródło: wawer.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Warsztaty plastyczne - „W krainie koloru”(otwiera się w nowej karcie)

  Logotyp Kolorowej, trzy naprzemienne paski pomarańczowego i zielonego wraz z nazwą domu kultury

  Warsztaty plastyczne - „W krainie koloru”. Instruktorki: Katarzyna Ludwiczak, Beata Dziubak. Zajęcia mają na celu rozwój wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych poprzez zastosowanie różnorakich form wyrazu plastycznego. Uczestnicy zajęć zapoznają się także z ciekawostkami związanymi z malarstwem i historią sztuki. Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy, tel.: (22) 350-17-80.

  źródło: ursus.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Warsztaty ceramiczne(otwiera się w nowej karcie)

  Logotyp Misia, koło zębate z wpisaną nazwą domu kultury, w środku czerwona głowa misia

  Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat na warsztaty ceramiczne. Ceramika jako jedna z dziedzin sztuki rozwija twórczość, cierpliwość i sprawność manualną. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję poznać najważniejsze kwestie związane z procesem tworzenia ceramiki zarówno w teorii jak i w praktyce. Zgłoszenia indywidualne, max. 8 osób. Zajęcia organizowane są w ramach akcji “Lato w mieście” i są bezpłatne. Obowiązują zapisy telefoniczne najmniej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć. tel. 22...

  źródło: ursus.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Zajęcia z podstaw fotografii(otwiera się w nowej karcie)

  Logotyp Misia, koło zębate z wpisaną nazwą domu kultury, w środku czerwona głowa misia

  Zapraszamy dzieci w wieku od 11 do 15 lat na zajęcia z podstaw fotografii, podczas których zostaną podstawowe pojęcia związane z fotografią i właściwościami optyki. Dzieci zostaną poprowadzone przez ćwiczenia ukazujące ustawienia aparatu oraz możliwe efekty do uzyskania. Zgłoszenia indywidualne, max. 10 osób. Zajęcia organizowane są w ramach akcji “Lato w mieście” i są bezpłatne. Obowiązują zapisy telefoniczne najmniej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć. tel. 22 667-92-18

  źródło: ursus.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)