null

Zmiany na ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od piątku do niedzieli, 26-28 listopada, zamknięte będą obie jezdnie ul. Powstańców Śląskich od ul. Górczewskiej do ul. Konarskiego. Od poniedziałku, 29 listopada, skrzyżowanie ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich będzie funkcjonowało we wszystkich relacjach.

Zamknięcie ul. Powstańców Śląskich

Od piątku 26 listopada, (ok. godz. 22.00) do niedzieli 28 listopada, zamknięte będą obie jezdnie ul. Powstańców Śląskich od ul. Górczewskiej do ul. S. Konarskiego. Jadący ul. Powstańców Śląskich od strony Bielan na skrzyżowaniu z ul. Górczewską będą musieli skręcić w lewo lub w prawo. Środkowy pas do jazdy prosto zostanie zamknięty. Jadący z przeciwnego kierunku będą musieli skręcić w lewo w ul. gen. W. Czumy lub prawo w ul. S. Konarskiego. Prawy pas ul. Powstańców Śląskich przed ul. S. Konarskiego zostanie wyłączony z ruchu. Z ulic S. Konarskiego i gen. W. Czumy nie będzie możliwości skrętu w stronę ul. Górczewskiej. Ruch ul. Górczewską w stronę centrum przez skrzyżowanie z ul. Powstańców Śląskich nadal będzie odbywał się jezdnią północną. Nie będzie tu możliwości skrętu w prawo w stronę ul. Człuchowskiej.Objazd utrudnień wyznaczono ulicami Człuchowską i Lazurową do ul. Górczewskiej oraz ul. Górczewską do ul. Lazurowej i Połczyńskiej.

 

 

Utrudnienia związane są z asfaltowaniem południowej części skrzyżowania ul. Górczewskiej.Od poniedziałku, 29 listopada, skrzyżowanie ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich będzie funkcjonowało we wszystkich relacjach. Ruch w rejonie skrzyżowania zostanie poprowadzony po południowej jezdni ul. Górczewskiej, zgodnie z jej kierunkiem ruchu. Na ul. Górczewskiej od ul. Powstańców Śląskich do przewiązki pomiędzy jezdniami wyłączony z ruchu będzie jeszcze skrajny lewy pas w kierunku Babic. Przywrócona zostanie docelowa geometria skrzyżowania z ul. Z. Klemensiewicza.

Rejon C05 „Ulrychów”

Od poniedziałku 29 listopada, ok. godz. 21.00 ruch w ciągu ul. Górczewskiej w kierunku Woli, na odcinku od centrum handlowego do ul. Góralskiej, zostanie przełożony na północną jezdnię. Jadący od strony Bemowa do wysokości centrum handlowego ruch będą poruszali się jezdnia południową, a na wysokości centrum handlowego zmienią jezdnię na północną.

Warszawski Transport Publiczny: 

W związku z zamknięciem ul. Powstańców Śląskich od piątku, 26 listopada, od godz. 22.00 do poniedziałku, 29 listopada, do godz. 4.00 zmienią się trasy autobusów linii: 112, 190, N01 i N42.
 
Autobusy linii 112 zostaną skierowane na trasę objazdową ulicami: Powstańców Śląskich, Górczewską, S. Konarskiego, ponownie Powstańców Śląskich i Człuchowską. Linia 190 będzie kursowała ulicami: Leszno, Górczewską, S. Konarskiego i Powstańców Śląskich. Autobusy linii nocnej N01 pojadą ulicami: Powstańców Śląskich, Górczewską, S. Konarskiego, Powstańców Śląskich do Dźwigowej. Linia N42 ominie utrudnienia ulicami Górczewską, S. Konarskiego do Powstańców Śląskich.