null

Zaprojektuj Warszawską Kartę Miejską

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zaprojektuj Warszawską Kartę Miejską

Dwadzieścia lat temu, w październiku 2001 roku, zakodowano pierwszą Warszawską Kartę Miejską. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w jubileuszowym konkursie na wzór Warszawskiej Karty Miejskiej. Nagrodą są 90- i 30-dniowe bilety.

„#projektujzWTP” to nazwa konkursu przygotowanego z okazji 20. rocznicy uruchomienia w Warszawie nowego systemu biletowego i wydania pierwszej Warszawskiej Karty Miejskiej.

Zaprojektowany wzór karty powinien nawiązywać do ekologicznego charakteru komunikacji miejskiej i być przygotowany w rozmiarze 85x54 mm (1003x639 pikseli) w orientacji poziomej. Prace (zapisane w formatach pdf, jpg lub png; w rozdzielczości co najmniej 72 DPI) należy przesyłać do 31 października na adres promocja@ztm.waw.pl.

Komisja konkursowa wybierze trzy zwycięskie wzory. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie 90-dniowy bilet imienny ważny w 1. i 2. strefie biletowej. Laureaci 2. i 3. miejsca otrzymają bilety 30-dniowe.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 listopada na profilach Warszawskiego Transportu Publicznego na Facebooku i Instagramie, a wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego do końca tego roku. Szczegółowe informacje o zasadach udziału w konkursie są dostępne w regulaminie.

O historii Warszawskiej Karty Miejskiej można przeczytać w zakładce „20 lat Warszawskiej Karty Miejskiej”.