null

Zakręceni poszukiwani!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika wizerunkowa. W centrum uwagi postacie 3 kierowców: dwóch mężczyzn oraz kobieta. Wszyscy trzymają kierownice w rękach. W tle autobus z napisem warszawski transport publiczny
Poszukiwani kierowcy z prawem jazdy kategorii D. Oferty pracy dostępne w Urzędzie

Warszawa poszukuje kierowców autobusów oraz osób, które chciałyby rozpocząć pracę na tym stanowisku.

Warszawscy operatorzy autobusowi mają oferty pracy dla osób posiadających prawo jazdy kategorii D. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami przewoźników:

З задоволенням запрошуємо громадян України за кермо міських автобусів. Вистарчить мати посвідчення водія категорії Д і знати польську мову.

A co z osobami, które nie maja prawa jazdy kategorii D, ale chciałyby zostać kierowcą autobusu? Jeśli są zarejestrowani jako bezrobotni i skończyli 24 lata Urząd Pracy m.st. Warszawy zaprasza na bezpłatne szkolenie na prawo jazdy kategorii D wraz z kwalifikacją. Po jego ukończeniu otrzymają zaświadczenie, a po zdaniu egzaminu świadectwo kwalifikacji, które umożliwi pracę w zawodzie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pośredników pracy w Warszawie przy ul. Grochowskiej 171B (stanowiska: A, B, C, D), ul. E. Ciołka 10A (pok. 202, 203, 204, 205, 215, 216, 217, 218) i ul. Młynarskiej 37A. Przed wizytą należy wydrukować i wypełnić wniosek.

Wnioski można także składać w kancelariach Urzędu Pracy przy ul. Grochowskiej 171B i ul. E. Ciołka 10A. Są one czynne w godz. 8.00-15.00.