null

Wybierz laureata konkursu S3KTOR

Drukuj otwiera się w nowej karcie
S3KTOR

Zbliża się finał XIV edycji konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR 2023. Do 29 kwietnia trwa internetowe głosowanie na Nagrodę Mieszkańców za najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową.

Konkurs S3KTOR organizowany jest przez m.st. Warszawę od 2010 roku. Jego głównym celem jest podziękowanie organizacjom pozarządowym za inicjatywy podejmowane na rzecz miasta i jego mieszkanek i mieszkańców.

Ukłon w kierunku NGO

Jednego z laureatów wybierają warszawianki i warszawiacy. Głosowanie na Nagrodę Mieszkańców odbywa się online i jest otwarte dla każdego. Wystarczy wybrać jedną z 31 nominowanych inicjatyw, których opisy dostępne są w formularzu.

Nagroda Mieszkańców to ukłon w stronę organizacji pozarządowych, za ich działalność na rzecz społeczeństwa.

Wzięcie udziału w głosowaniu to wyjątkowa szansa na poznanie działań warszawskiego trzeciego sektora.

Nagrody dla laureatów

Laureaci konkursu w kategorii podstawowej otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 20 tys. zł (I miejsce), 15 tys. zł (II miejsce) i 10 tys. zł (III miejsce). Zdobywca nagrody za całokształt Grand S3KTOR 2023 otrzyma 20 tys. zł., a zwycięzca Nagrody Mieszkańców – 10 tys. zł. Gala ogłoszenia laureatów odbędzie się pod koniec maja.

Ubiegłoroczna edycja

Ostatnią edycję konkursu S3KTOR zdominowała pomoc dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie. Laureatami zostali:

Partnerami konkursu są Tramwaje Warszawskie, portal warszawa.ngo.pl, Służewski Dom Kultury oraz Stołeczna Estrada. Więcej informacji na stronie internetowej konkursu.