null

Weekendowe zmiany w kursowaniu pociągów SKM

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dwa pociągi SKM na peronie stacji.
Autor: SKM Warszawa

W najbliższe trzy weekendy, czyli 13-14 stycznia, 20-21 stycznia oraz 27-28 stycznia, z powodu prac przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 i S2. Przed podróżą warto sprawdzić rozkład jazdy.

Linie S1 i S10

W kolejne trzy weekendy stycznia na trasie Otwock – Pruszków 10 pociągów linii S1 pojedzie przez podmiejską linię średnicową i przystanek Warszawa Śródmieście, a 8 pociągów przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem przystanków Stadion, Powiśle, Śródmieście i Ochota. Zmienią się godziny odjazdów poszczególnych pociągów w obu kierunkach, które ulegną kilkuminutowym przesunięciom w porównaniu z rozkładem obowiązującym w pozostałe dni. Pociągi S10 pozostaną na swojej trasie, tj. Otwock – Warszawa Wschodnia ale ich rozkład również będzie różnił się od standardowego.

Linie S2 i S20

Kursowanie pociągów SKM linii S2 13-14 stycznia, 20-21 stycznia oraz 27-28 stycznia zostanie całkowicie zawieszone. Na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna będą kursowały pociągi SKM linii S20. Do Lotniska Chopina dojadą pociągi SKM linii S3 (relacji Legionowo Piaski – Warszawa Lotnisko Chopina przez Warszawę Gdańską i Warszawę Zachodnią) oraz pociągi Kolei Mazowieckich linii RL (relacji Modlin – Warszawa Lotnisko Chopina przez Warszawę Centralną).