null

Warszawa nagrodzi komunikacyjnych bohaterów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Miejski tramwaj, zieleń
Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego

Miasto chce uhonorować pracowników stołecznych operatorów, którzy wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i pasją, a pasażerowie są dla nich zawsze na pierwszym miejscu. Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił właśnie V edycję konkursu „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego przyjazna pasażerom”.

„Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego przyjazna pasażerom” to konkurs dla pracowników firm operatorskich, które na zlecenie Zarządu Transportu Miejskiego świadczą usługi przewozowe w Warszawie i aglomeracji. Pracodawcy mogą zgłosić pracowników, którzy lubią swoją pracę, wzorowo wykonują obowiązki, nie unikają zawodowych wyzwań, a pasażerowie i współpracownicy zawsze mogą na nich liczyć.

W tegorocznej edycji konkursu są dwie kategorie:

  • „Wybitny pracownik WTP” – to osoba, która wzorowo wypełnia swoje obowiązki bezpośrednio związane z obsługą pasażerów, wyróżnia się inicjatywą, pozytywnym stosunkiem do pasażerów, współpracowników i przełożonych,
  • „Bohater WTP” – to osoba, która wyróżniła się w sposób szczególny – ratując zdrowie a nawet życie innych.

Operatorzy mogą zgłaszać kandydatury pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę do 30 czerwca. Wystarczy wypełnić formularze i przesłać je na adres mailowy konkurs@ztm.waw.pl.

Komisja konkursowa w skład, której wejdą przedstawiciele Urzędu m.st. Warszawy i Zarządu Transportu Miejskiego wyłoni laureatów konkursu i ogłosi ich nazwiska do 10 września tego roku. Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe statuetki i bony podarunkowe.

Konkurs „Osobowość Warszawskiego Transportu Publicznego przyjazna pasażerom” organizowany jest od 2017 r. i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród operatorów świadczących usługi przewozowe w ramach Warszawskiego Transportu Publicznego. Nagrodzeni w poprzednich edycjach m.in. pomagali osobom, które straciły przytomność; ofiarom wypadków drogowych; zagubionym seniorom; osobom niewidomym.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie: ztm.waw.pl.