null

Trwają jeszcze zapisy na #11 „Przegląd Technologiczny”

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Kobieta przemawia do słuchaczy. Na ścianie za nią grafika komputerowa twarzy dziewczęcej. | Autor: M_Cieszewski

HealthTech City to temat kolejnej edycji panelu gospodarczego „Przegląd Technologiczny” organizowanego przez m.st. Warszawę wraz z partnerami. Zaproszenie jest skierowane do zainteresowanych tematem przyszłości ochrony zdrowia oraz jej wsparciem przez nowe technologie. Spotkanie odbędzie się już 14 czerwca w Kampusie Innowacji CIC przy Chmielnej 73.

Starzenie się społeczeństwa, pandemie czy zanieczyszczenie środowiska – to coraz częstsze wyzwania dzisiejszego świata. Aby chronić zdrowie i cyklicznie podnosić jakość życia, kluczowe są innowacyjne technologie. #11 „Przegląd Technologiczny” – HealthTech City ma na celu stworzenie przestrzeni dla prezentacji przełomowych rozwiązań, które mogą zmienić oblicze opieki zdrowotnej.

Technologie przyjazne mieszkańcom

„Przeglądy Technologiczne” to cykl otwartych spotkań, miejsce dialogu między środowiskiem eksperckim i biznesowym, a samorządem i mieszkańcami.

To również okazja do wymiany wiedzy, przyjrzenia się wyzwaniom współczesnych miast związanych z opieką zdrowotną. W programie prezentacja innowacyjnych pomysłów, dyskusja o nowych technologiach i perspektywach ich zastosowania oraz wpływie na jakość życia mieszkańców.

Weź udział w spotkaniu!

#11 „Przegląd Technologiczny” to przestrzeń dla urzędników, instytucji naukowych, organizacji branżowych, startupów, ekspertów, innowatorów i wszystkich mieszkańców stolicy, którzy są ciekawi przyszłości opieki zdrowotnej oraz form jej wsparcia przez najnowsze technologie.

Aby wziąć udział w spotkaniu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rejestracja trwa do jutra. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.