null

Targi Pracy i Przedsiębiorczości – zapisy dla firm

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Po przerwie związanej z pandemią, Targi Pracy i Przedsiębiorczości powracają w formie stacjonarnej. XV edycja odbędzie się już 11 października 2023 roku. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać swój udział do 20 września.

Hasłem przewodnim tegorocznych Targów jest „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”. Bez względu na to, czy kandydaci są mieszkańcami Warszawy, czy pochodzą z innego regionu lub kraju. Niezależnie czy dopiero wchodzą na rynek pracy, czy niedawno przeszli na emeryturę.

Wszystkie firmy, niezależnie od branży, znajdą tu odpowiednich kandydatów oraz komfortową przestrzeń do rozmów z osobami aktywnie poszukującymi nowych ścieżek kariery zawodowej. Wydarzenie przyciąga corocznie ponad 3000 osób reprezentujących różne zawody, sektory i branże. Jak zawsze udział w Targach jest bezpłatny – Zapraszamy wszystkich, którzy szukają pracowników na stołecznym rynku pracy, będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania marki pracodawcy i pokazania ciekawych stanowisk pracy – mówi Monika Fedorczuk, dyrektor Urzędu Pracy m.st. Warszawy.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Targów: up.warszawa.pl/targi/.

Targi odbędą się w salach wystawowych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w godzinach 10.00-17.00.

Organizatorami tegorocznych Targów Pracy i Przedsiębiorczości są miasto stołeczne Warszawa, Urząd Pracy m.st. Warszawy, UNHCR, IOM, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie i Uniwersytet Warszawski.