null

Szkolenia dla przedsiębiorczych na Smolnej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Fasada budynku Centrum Przedsiębiorczości Smolna w otoczeniu zieleni. Słoneczny dzień. Przed centrum widać wchodzące i wychodzące osoby
Autor: Rafał Motyl

Kto szuka wsparcia w rozwoju biznesowym, może skorzystać z organizowanego przez miasto bezpłatnego doradztwa, grupowych webinarów tematycznych oraz indywidualnego mentoringu biznesowego. To okazja nie tylko do zdobycia wiedzy, ale i poszerzania sieci kontaktów.

Stołeczny ratusz zaprasza na spotkania w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w najbliższy piątek oraz wtorek.

Każdy biznes powinien się rozwijać, bo wraz z nim rozwijają się zarówno tworzący go ludzie, jak i całe miasto. Dlatego w Centrum Przedsiębiorczości Smolna prowadzimy projekty, które posłużą warszawskim przedsiębiorcom i przedsiębiorczyniom. W grudniu mamy dwie propozycje – jedną skierowaną do prowadzących własny biznes kobiet w wieku 50 plus, a drugą do przedsiębiorców, którzy chcą poprawić swój marketing na Instagramie i Tik-Toku. Zachęcam do korzystania z bezpłatnej oferty Centrum Przedsiębiorczości Smolna dla stołecznego biznesu – mówi dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w warszawskim ratuszu Karolina Zdrodowska.

Plakat reklamujący szkolenie biznesowe w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Asertywność

“Asertywność w komunikacji” to spotkanie i warsztat dla kobiet w ramach projektu #Net_Smolna2023. Na bezpłatnym spotkaniu uczestniczki poznają tajniki asertywności jako nie tylko sztuki odmawiania, ale przede wszystkim umiejętności dbania o własne potrzeby, emocje, wyrażanie swojego zdania i stawiania adekwatnych granic.

Spotkanie poprowadzi Anna Radzikowska Executive & Leadership Coach i Mentor z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym i biznesowym.

  • Termin: 08.12.2023 r., godz. 9.30
  • Gdzie: Centrum Przedsiębiorczości Smolna
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny
  • Zapisy na stronie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Plakat reklamujący szkolenie biznesowe w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Instagram

"Insta-marketing 101 - tworzenie spójnego brandingu i kierowanie lejkiem klientów”, to webinar w ramach projektu doradczego  #Academy_Smolna 2023-2024.

Podczas interaktywnej sesji uczestnicy odkryją aspekty skutecznego marketingu na Instagramie i TikToku. Dowiedzą się, jak używać nowoczesnych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji. Spotkanie on-line poprowadzi Norbert Paszyński - dyrektor ds. wizerunku w Innovations Hub Foundation, współzałożyciel Aureels, absolwent Politechniki Warszawskiej.

  • Termin: 12 grudnia, godz. 11:00-12:30.
  • Gdzie: na platformie Clickmeeting. Po zarejestrowaniu zainteresowani otrzymają maila z linkiem do spotkania online.
  • Udział jest bezpłatny.
  • Rejestracja na stronie Youth Business Poland.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o programach zarówno dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą, koordynowanych przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna można znaleźć na miejskiej stronie biznesowej.