null

Spektakl „Dzieci i ryby głosu nie mają”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.06.2024 19:30 - 10.06.2024 21:00

Zapraszamy na spektakl „Dzieci i ryby głosu nie mają”, który będzie przedstawiony w ramach IV Kongresu Zdrowia Psychicznego. Dotyka on problemów zdrowia psychicznego polskiej młodzieży post Covid. Wstęp darmowy - po wcześniejszej rezerwacji.

Sztuka zostanie wystawiona 10 czerwca br. o godz. 19:30 w Teatrze Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (Pałac Kultury i Nauki). Rezerwacja bezpłatnych zaproszeń: dzieciiryby.bilety@gmail.com. W wiadomości trzeba podać imię, nazwisko oraz liczbę zaproszeń. Miejsca są siedzące, nienumerowane.

 

 

Scenariusz, muzyka, taniec i gra aktorska w przedstawieniu zostały stworzone wyłącznie przez licealistów.

Spektakl nie tylko podkreśla konieczność zrozumienia i akceptacji doświadczeń młodzieży, ale także inspiruje do refleksji nad ich sytuacją. Dotyka delikatnych tematów, bardzo ważnych dla młodych ludzi. Przedstawienie podnosi świadomość społeczną na temat kluczowych zagadnień w zakresie ochrony zdrowia psychicznego. Integralną częścią wydarzenia, odbywającą się tuż po zakończeniu przedstawienia, jest rozmowa młodych aktorów z publicznością. Dialog ten moderowany jest przez psychologa, z Fundacji Pełnia Wyrazu, aby stworzyć młodzieży bezpieczną przestrzeń do wypowiedzi.

Organizatorem przedstawienia jest Rotary Club Szczecin International oraz młodzi Rotarianie - Interact Szczecin International. Inicjatywa została objęta honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy.

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia

Sprawdź lokalizację na mapie