null

Ratusz gra w Orkiestrze

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Prezydent Rafał Trzaskowski z urzędniczym łańcuchem na piersiach pomiędzy panną młodą i panem młodym - udziela im ślubu

Z godziny na godzinę rośnie suma za „Magiczny ślub udzielony przez Rafała Trzaskowskiego” na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziś to już ponad 20 tysięcy złotych. Zarówno prezydent, jak i wiceprezydenci Warszawy włączają się aktywnie w 31. finał WOŚP.

Są co najmniej 2 przypadki, w których serce jest najważniejsze. To ślub z ukochaną osobą oraz finał WOŚP – mówi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. – W tym roku możecie połączyć jedno i drugie i wylicytować ślub, którego udzielę Wam w jednej z czterech lokalizacji w Warszawie. Zapraszam do licytacji!

Zwycięzcy aukcji będą mogli wybrać na miejsce ceremonii jedną z czterech oszałamiających lokalizacji na terenie stolicy: Park Fontann, Pawilon Edukacyjny Kamień, Park Rydza Śmigłego lub Pałac Kultury i Nauki. W środę w południe „Magiczny ślub udzielony przez Rafała Trzaskowskiego” osiągnął sumę  20 200 zł.

Jeśli ktoś nie ma akurat w planach ślubu, to prezydent Trzaskowski zaprasza na wiślany rejs motorówką, którą osobiście poprowadzi. Licytacja doszła już do 4695 zł.

Wiceprezydent Renata Kaznowska zaprasza na wspólne zwiedzanie niedostępnych miejsc w Pałacu Kultury. Zabierze swoich gości do podziemi, a także na niedostępny na co dzień taras tuż pod zegarem. Suma na licytacji osiągnęła już 810 zł. Wiceprezydent Michał Olszewski podarował na aukcję przypinkę i spinki z Syrenką. Oferta doszła już do 625 zł. A wiceprezydent Aldona Machnowska-Góra zbiera dla Orkiestry gotówkę do wirtualnej skarbonki.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Orkiestra zbiera tym razem pieniądze na walkę z sepsą.