null

Przejazd testowy – zaproszenie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jednym z ostatnich, bardzo ważnych etapów budowy metra na Bemowie są jazdy testowe. W czwartek, 24 marca zapraszamy przedstawicieli mediów na specjalny przejazd nowo wybudowanym bemowskim odcinkiem II linii metra.

W wydarzeniu weźmie udział Rafał Trzaskowski - prezydent m.st. Warszawy.

Zbiórka o godz. 10.45 na stacji Księcia Janusza, przed bramkami metra, naprzeciw Punktu Obsługi Pasażerów. Tam każdy z uczestników zostanie wyposażony w kask i kamizelkę, a także przejdzie szkolenie BHP.

Dodatkowo wszyscy biorący udział w przejeździe powinni wydrukować „Oświadczenie osoby wizytującej teren budowy” i wypełnione przynieść na wydarzenie. Druk oświadczenia w załączniku.

Prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki, a także zaopatrzenie się w bilety Warszawskiego Transportu Publicznego, niezbędne do wejścia na peron stacji.

Z miejsca zbiórki uczestnicy w zwartej grupie przejdą na peron, gdzie zostanie podstawiony pociąg testowy. Goście w czasie przejazdu będą mogli zobaczyć niemal gotowe stacje – Bemowo i Ulrychów. Przejazd zakończy się na tej ostatniej. Tam też odbędzie się briefing prasowy. Następnie pociąg odwiezie gości do stacji Księcia Janusza.

W czasie wydarzenia goście będą poruszać się po terenie budowy, obowiązuje odpowiedni strój – długie spodnie, a także pełne obuwie na płaskiej i twardej podeszwie.

Mapka z miejscem zbiórki w załączniku.

Mapka - miejsce zbiórki

Załączniki: