null

Potańcówki wracają na Grochowską

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zespół ludowy podczas występu plenerowego. Na przodzie kobieta tańcząca w stroju w kolorowe pasy.
Sinfonia Varsovia zaprasza ponownie na potańcówki w Pawilonie Koncertowym.

Po pandemicznej przerwie Sinfonia Varsovia zaprasza ponownie na potańcówki w Pawilonie Koncertowym przy Grochowskiej 272. Tematami kolejnych czterech piątkowych wydarzeń (5, 12, 19 i 26 sierpnia) będą blues, muzyka bałkańska, salsa i muzyka warszawska. Zabawę przy muzyce na żywo poprzedzi prezentacja i nauka tańca prowadzona przez profesjonalnych tancerzy. Wstęp wolny.

W sierpniu w piątkowe wieczory widownia Pawilonu Koncertowego Sinfonii Varsovii zamieni się w taneczny parkiet. O dobry początek letnich weekendów dbać będą zaproszone zespoły i tancerze – bluesowy The Blue Drags wraz z Krystyną Ostrowską i Filipem Wąsiewskim ze studia Shake That Blues (5 sierpnia), bałkańska Bum Bum Orkestar z tancerzami zespołu tańca i pieśni bałkańskich Iglika (12 sierpnia), salsowi Rey Ceballo & Tripulacion Cubana z duetem Alo Cubano Raydel & Natalia (19 sierpnia) i kapela Nicponie wspólnie z Grzegorzem i Igą Ajdackimi (26 sierpnia).

Dwugodzinne potańcówki zaczynać się będą warsztatami wprowadzającymi do podstawowych kroków tanecznych danego stylu oraz występem tancerzy. Początek zawsze o godz. 19:00.

Wydarzenie nie jest biletowane i nie wymaga rezerwacji miejsc. Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.