null

Porozmawiajmy o dzielnicy Ursus – z prezydentem Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
plakat z napisem porozmawiajmy o Ursusie spotkanie z mieszkańcami Ursusa Szkoła podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci, ul. Konińska 2, 14 kwietnia, godzina 18 i zdjęcie prezydenta Rafała Trzaskowskiego

W 1977 r. został przyłączony do Warszawy jako część Ochoty, a 30 lat temu stał się odrębną dzielnicą Warszawy. Mowa o Ursusie, który w ramach kolejnej wizyty w dzielnicach, odwiedzi prezydent Rafał Trzaskowski. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek, 14 kwietnia.

Ursus wielu warszawiakom kojarzy się z pewnością z zakładem produkującym maszyny rolnicze. To jedna z najmniejszych, ale również jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy, w której m.in. sukcesywnie rozwijane są placówki oświatowe.

O kolejnych planowanych inwestycjach, ale również o wyzwaniach stojących przed dzielnicą będzie rozmawiał z jej włodarzami i radnymi Rafał Trzaskowski. Prezydent odwiedzi Ursus w piątek, 14 kwietnia. Tradycyjnie głównym punktem programu będzie spotkanie z mieszkańcami pod hasłem „Porozmawiajmy o dzielnicy Ursus”, które odbędzie się o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 382 im. Warszawskich Dzieci przy ul. Konińskiej 2. Prezydent zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki dzielnicy.