null

Polska - Austria w Warszawskiej Strefie Kibica

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
stojący tłum kibiców ubranych w biało-czerwone stroje z podniesionymi biało-czerwonymi szalikami z napisem Polska
Autor: Rafał Motyl

Stolica zaprasza do wspólnego oglądania i dopingowania zmagań Polaków podczas kolejnego meczu w ramach rozgrywek UEFA Euro 2024 w Warszawskiej Strefie Kibica na błoniach PGE Narodowego. Oprócz wspólnego dopingowania piłkarzom mierzącym się dzisiaj z Austriakami, na kibiców czekają też inne atrakcje.

Podczas ostatniego, niedzielnego meczu z reprezentacją Holandii na błoniach stadionu spotkały się tysiące kibiców. Nie zabrakło sportowych emocji, ale także dobrej zabawy.

Dzisiaj również przygotowane będą strefy wypoczynkowe zorganizowane we współpracy z partnerami wydarzenia. Wśród atrakcji znajdą się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej.

Do dyspozycji fanów piłkarskich zmagań będą również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami. Wszystko to w plenerze, na zielonych błoniach, sąsiadujących z największym stadionem w Polsce.

Wszelkie informacje związane z Warszawską Strefą Kibica będą na bieżąco publikowane na specjalnej stronie internetowej: strefakibica.com. Liczba miejsc w strefie będzie ograniczona – na jej terenie jednocześnie będzie mogło się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy osób. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga generowania biletu wstępu.

Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego będzie czynna również 25 czerwca 2024 (wtorek), od. godz. 15:00 – podczas meczu Polska-Francja, który rozpocznie się o godz. 18:00.

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica jest PGE Narodowy, a partnerami głównymi m.st. Warszawa oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Więcej informacji na: strefakibica.com.

napompowany biały ptak z pomarańczowym dziobem w koszulce z orłem Polski na pierci i podniesioną lewą ręką
Zobacz galerię (2 zdjęć />)
tłum kibisów w biało-czerwonych strojach, stojący tyłem i wpatrzony w telebim na którym wyświetlany jest mecz