null

Płać PIT-y w Warszawie i wygraj samochód

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Na niebieskiej planszy żółte koło z narysowanym samochodem. Na planszy również żółty napis Rozlicz PIT w Warszawie i wygraj samochód.

Od 15 stycznia do 31 maja trwa stołeczna loteria PIT-owa. Osoby, które wskażą Warszawę jako miejsce rozliczenia mogą wziąć udział w loterii i wygrać samochód elektryczny oraz inne atrakcyjne nagrody.

Szacuje się, że w Warszawie mieszka ponad 2 mln dorosłych osób, z czego tylko niecałe 1,5 mln rozlicza swój PIT w stolicy. Wpływy z podatków pozwalają na realizację kolejnych inwestycji oraz rozwój usług dla mieszkańców. Przyjazny środowisku transport publiczny, utrzymanie dotychczasowych oraz budowa nowych placówek oświatowych i instytucji kultury, lepsza opieka społeczna i ochrona zdrowia – to tylko część zadań, na które miasto przeznacza dodatkowe środki z PIT.

Stolica, jak co roku, zachęca więc wszystkich korzystających z warszawskiej infrastruktury i usług, do rozliczania się w stolicy. Elementem tegorocznej kampanii jest loteria „Płać PIT w Warszawie”. Aby wziąć w niej udział, nie trzeba być zameldowanym na terenie miasta. Wystarczy wskazać miasto stołeczne Warszawa jako miejsce zamieszkania w deklaracji podatkowej PIT za 2023 oraz najpóźniej do 31 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://placpitwwarszawie.pl/. W tym roku każdy uczestnik ma szansę na wygranie samochodu elektrycznego oraz innych atrakcyjnych nagród: rowerów elektrycznych oraz kart miejskich.

To już druga taka loteria organizowana przez miasto stołeczne. Zwycięzcy zostaną wylosowani w czerwcu.