null

Ostatnia szansa na udział w miejskiej loterii PIT

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na niebieskiej planszy żółte koło z narysowanym samochodem. Na planszy również żółty napis Rozlicz PIT w Warszawie i wygraj samochód.

Co prawda minął już termin składania deklaracji podatkowych za ubiegły rok, ale jeszcze do końca tego miesiąca można zgłosić chęć udziału w warszawskiej loterii PIT. Na nagrody mogą liczyć mieszkańcy, którzy rozliczyli się w stolicy.

Udział w loterii „Płać PIT w Warszawie” mogą wziąć osoby, które w swojej deklaracji podatkowej za 2022 rok wskazały miasto stołeczne Warszawa jako miejsce zamieszkania. Teraz wystarczy tylko najpóźniej do 31 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.placpitwwarszawie.pl. Każdy uczestnik ma szansę na wygranie samochodu hybrydowego oraz innych atrakcyjnych nagród: rowerów elektrycznych czy smartwatchów.

Po co rozliczać się w Warszawie?

Szacuje się, że w Warszawie mieszkają ponad 2 mln osób, z czego tylko niecałe 1,5 mln rozlicza swój PIT w stolicy. Te brakujące wpływy z podatków pozwoliłyby na realizację kolejnych inwestycji oraz rozwój usług dla mieszkańców.

Przyjazny środowisku transport publiczny i zieleń w mieście; nowe szkoły i instytucje kultury; lepsza opieka społeczna czy ochrona zdrowia – to tylko część inwestycji, które mogą posłużyć warszawskim rodzinom dzięki dodatkowym środkom dla miasta z PIT.