null

Nowa odsłona Ośrodka Sportowego Inflancka

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ośrodek Inflancka to idealne miejsce dla miłośników sportu i wypoczynku. Działa tu nowoczesny basen o wymiarach olimpijskich, a użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnego kompleksu saun oraz atrakcji w basenie rekreacyjnym.

Przeprowadziliśmy gruntowną modernizację Ośrodka Inflancka. Dzięki temu od czerwca 2022 roku mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnego kompleksu saun oraz atrakcji w basenie rekreacyjnym, a także nowoczesnego basenu o wymiarach olimpijskich.

Ośrodek Inflancka to wielofunkcyjny obiekt, położony w północnej części dzielnicy Śródmieście, którego sercem jest 50-metrowa pływalnia licząca 10 torów. Ośrodek przeszedł szereg prac remontowych i modernizacyjnych. Do najważniejszych z nich należą: nowy basen sportowy, zjeżdżalnia, gejzery i odnowione boisko do siatkówki plażowej. W ośrodku zaczął działać również nowoczesny kompleks saun. Mieszkańcy mogą korzystać m.in. z sauny fińskiej, infrared, biosauny oraz łaźni tureckiej.

W ramach przebudowy dostosowaliśmy też obiekt do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zamontowaliśmy pochylnie, usunięto bariery architektoniczne, a brodzik przed wejściem na plażę basenową został przystosowany do przejazdu wózka inwalidzkiego.

Koszt inwestycji to blisko 9 mln zł. 

Status projektu:

 

Więcej informacji o sporcie w Warszawie: sport.um.warszawa.pl

Zobacz galerię (9 zdjęć)