null

Nowa odsłona Ośrodka Sportowego Inflancka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie. Widok z drona na ośrodek Inflancka: szara kopuła krytej części ośrodka, niecka dużego basenu, duży brodzik w formie trzech połączonych kół, czarne budynki toalet. Ośrodek otoczony jest drzewami.
Ośrodek Inflancka

Ośrodek Inflancka to nie tylko basen o wymiarach olimpijskich, ale atrakcje w basenie rekreacyjnym i nowoczesny kompleks saun – idealne miejsce dla miłośników sportu i wypoczynku.

Ośrodek Inflancka to wielofunkcyjny obiekt, położony w północnej części dzielnicy Śródmieście, którego sercem jest 50-metrowa pływalnia licząca 10 torów. Ośrodek przeszedł szereg prac remontowych i modernizacyjnych. Do najważniejszych z nich należą: wymiana powłoki pneumatycznej, remont basenu, nowoczesna stacja uzdatniania wody, system wentylacji podnoszący komfort użytkowników, a także nowe atrakcje wodne. Do swojej oferty ośrodek włączył również nowoczesny kompleks saun. Mieszkańcy mogą korzystać m.in. z sauny fińskiej, infrared, biosauny oraz łaźni tureckiej.  

Zdjęcie. Robotnicy montują kolorowe zjeżdżalnie. Do zjeżdżalni prowadzą metalowe schody. W tle fragmenty niecki basenu, a dalej drzewa i budynek mieszkalny.
Zobacz galerię (9 zdjęć)
Zdjęcie. Pusta, błękitna niecka basenu zewnętrznego otoczona żółtą podłogą. Robotnicy pracują w niecce basenu. Za basem widok na brodzik, plac zabaw i toalety. W tle drzewa.
Zdjęcie. Pusta, błękitna niecka basenu zewnętrznego otoczona żółtą podłogą. Przy basenie stoją dwie kolorowe zjeżdżalnie, do których prowadzą metalowe schody. W tle drzewa.
Zdjęcie. Pusta, błękitna niecka basenu zewnętrznego otoczona żółtą podłogą. Do basenu prowadzą schody. Przy basenie stoją dwie kolorowe zjeżdżalnie, do których prowadzą metalowe schody. W tle drzewa i fragment wieżowca.
Zdjęcie. Robotnicy montują kolorowe zjeżdżalnie. W tle drzewa, a po prawej stronie fragment niecki basenu.
Zdjęcie. Widok z drona na nieckę basenu zewnętrznego. Błękitna niecka otoczona jest żółtą podłogą. Po lewej stronie dwie kolorowe zjeżdżalnie. Wokół basenu trwają prace porządkowe.
Zdjęcie. Na pierwszym planie duży, zewnętrzny, pusty brodzik. Brodzik ma kształt trzech połączonych okręgów. Za brodzikiem błękitna niecka basenu. Po lewej stronie niecki kolorowe zjeżanie, po prawej robotnicy porządkujący otoczenie pływalni. W tle drzewa i bloki mieszkalne.
Zdjęcie. Odnowione toalety zewnętrzne na terenie ośrodka Inflancka. Na drewnianym podeście stoją dwa czarne budynki toalet. Budynki otoczone są białą pergolą.
Zdjęcie. Błękitna, pusta niecka basenowa. Na pierwszym planie schody do basenu. Każdy stopień ma czarne oznaczenie.