null

Nowa siedziba Urzędu Pracy m.st. Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
wnętrze nowej siedziby Urzędu Pracy podczas prac budowlanych
Autor: UP Warszawa

Urząd Pracy m.st. Warszawy przenosi się pod nowy adres. Bieżąca obsługa klientów - osób bezrobotnych i poszukujących pracy od lipca będzie odbywać się przy ul. Kasprzaka 18/20. W nowym „Centrum Kariery” na Woli trwają prace budowlane i remontowe.

Od lipca tego roku Urząd Pracy m.st. Warszawy zmienia swoją lokalizację. Zintegrowane w jednym miejscu usługi prowadzone będą przy ulicy Kasprzaka 18/20. Pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, informacje dotyczące szkoleń oraz dotacji na start będą realizowane w jednym miejscu.

Do nowego budynku zostanie przeniesiona obsługa klientów z dotychczasowych czterech lokalizacji Urzędu Pracy m.st. Warszawy, ul. Grochowskiej 171B, ul. Ciołka 10A, ul. Młynarskiej 37A i ul. Marszałkowskiej 77/79. Usługi będą dostępne pod jednym adresem dla mieszkańców wszystkich dzielnic stolicy, osób z niepełnosprawnością i cudzoziemców. Nowa lokalizacja mieści się w sercu doskonale skomunikowanej, nowoczesnej Woli, co zapewni łatwy dostęp wszystkim poszukującym zatrudnienia.

Jeden adres, wiele możliwości!

Centrum Kariery przy ul. Kasprzaka 18/20 to miejsce, gdzie każdy mieszkaniec Warszawy będzie mógł znaleźć wsparcie i pomoc w realizacji swoich celów zawodowych. Nowe miejsce zapewni kompleksową realizację usług w nowoczesnych i profesjonalnych warunkach. W komfortowych warunkach będzie można zapoznać się z ofertami pracy, porozmawiać z doradcą zawodowym o swojej ścieżce kariery zawodowej, podpytać o środki na start własnej firmy, czy wziąć udział w warsztatach i spotkaniach grupowych – mówi Monika Fedorczuk, dyrektor Urzędu Pracy m.st. Warszawy. 

Do nowej siedziby Urzędu Pracy m.st. Warszawy będzie można łatwo dojechać metrem (linia M2), tramwajami (linie 10, 11) oraz autobusami (linie 105, 106, 178).

Uruchomiona została strona internetowa warszawa.praca.gov.pl/kasprzaka, na której na bieżąco przekazywane są najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzki, ale też postęp prac remontowych, które już dzieją się w budynku. Otwarcie nowej siedziby zaplanowane jest na lipiec.

Załączniki: