null

Miejski cowork na Powiślu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Trwa nabór chętnych na korzystanie z przestrzeni coworkingowej w Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Miasto oferuje wynajem biurka w budynku zlokalizowanym w parku Karola Beyera.

Centrum Przedsiębiorczości działa w Warszawie od 2013 r. Posiada bogatą ofertę wsparcia dla osób, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej lub prowadzą ją nie dłużej niż 3 lata. W centrum na Smolnej początkujący przedsiębiorcy mają również możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty miejskiego coworku.

Celem coworku na Smolnej jest wsparcie przedsiębiorczyń i przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata, poprzez udostępnienie im na atrakcyjnych warunkach miejsca do pracy. Poza tym, obecność na Smolnej daje też szereg innych korzyści. Jedną z nich jest dostęp do szerokiej oferty bezpłatnych szkoleń i doradztwa. Centrum prowadzi ceniony wśród początkujących przedsiębiorczyń i przedsiębiorców program Academy Smolna, który oferuje m.in. doradztwo z zakresu prawa, księgowości i finansów – mówi Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego.

Biurko z widokiem na park

Osoby, które, nie dłużej niż 3 lata, prowadzą mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa, mogą w Centrum Przedsiębiorczości Smolna na atrakcyjnych warunkach wynająć przestrzeń do pracy. Ci, którzy zdecydują się na skorzystanie z miejskiego coworku na Smolnej mają do dyspozycji biurko w otwartej przestrzeni, z widokiem na park, oraz możliwość korzystania z dwóch sal konferencyjnych: dla 12 osób i 30 osób.

Co zapewnia cowork w Centrum Przedsiębiorczości Smolna?

  • preferencyjną stawkę za wynajem biurka,
  • dostęp do szerokopasmowego internetu, sal konferencyjnych, zaplecza socjalnego i urządzeń wielofunkcyjnych,
  • możliwość założenia indywidualnej skrzynki pocztowej,
  • możliwość skorzystania z regularnie organizowanych, atrakcyjnych, merytorycznych szkoleń i programów doradczych, które organizuje centrum,
  • możliwość pracy w dogodnej lokalizacji i przyjaznym miejscu w parku Karola Beyera.

Dostępność miejsc i zgłoszenia

Przestrzeń coworkingowa jest czynna od poniedziałku do soboty, w godzinach 7:00 – 24:00. Stawka miesięczna za wynajem biurka przez pierwszy rok wynosi 513,02 zł netto.

Wszelkie pytania dotyczące oferty coworku na Smolnej można kierować na adres e-mail: inkubator.smolna@um.warszawa.pl lub pod numer telefonu: 22 443 02 57.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy i dokumenty, dla osób zainteresowanych ofertą znajdują się na stronie Centrum.