null

Kto zostanie Najlepszym Sportowcem Warszawy za rok 2021?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Gala Warszawskich Olimpijczyków 2020 - na zdjęciu, na scenie Rafał Trzaskowski, prezydent m.st Warszawy, Renata Kaznowska wiceprezydentka m.st. Warszawy oraz zdobywca srebrnego medalu Adrian Castro
Gala Warszawskich Olimpijczyków w 2020 r. | Autor: UM Warszawa

Już od dzisiaj można głosować w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy za rok 2021. O tym, kto wygra zadecydują internauci i kapituła plebiscytu. Wyniki zostaną ogłoszone na uroczystej gali.

Warszawa ma wielu wspaniałych sportowców – oddanych, zaangażowanych i walecznych. Teraz my, kibice, mamy swój moment i możemy docenić ich pracę i osiągnięcia, dlatego zachęcam Państwa do wzięcia udziału w tegorocznym plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy. Wspólnie zdecydujmy, kto zostanie jego laureatem za rok 2021! – do głosowana namawia prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski.

Każdy z internautów może oddać swój głos w dwóch kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Najlepsza Impreza Roku. Głosowanie na stronie sport.um.warszawa.pl/plebiscyt potrwa do 13 lutego 2022, do godz. 23:59.

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Warszawy zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami, ale w tym roku wybór jest naprawdę trudny, bo wśród kandydatów mamy wybitnych sportowców, wielokrotnie nagradzanych – w tym olimpijczyków. Serdecznie Państwa zachęcam do udziału w głosowaniu, które potrwa do 13 lutego – powiedziała wiceprezydentka m.st. Warszawy Renata Kaznowska.

Ubiegłoroczny plebiscyt nieco różnił się od dotychczasowych z powodu panującej pandemii Covid-19. Kapituła plebiscytu dokonała wyboru Najlepszego Sportowca Warszawy 20-lecia spośród zwycięzców kategorii Najlepszy Sportowiec Roku i Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku z ostatnich dwóch dekad. Zwyciężyli: Dariusz Pender – Najlepszy Niepełnosprawny Sportowiec Warszawy 20-lecia oraz Anita Włodarczyk – Najlepszy Sportowiec Warszawy 20-lecia.

Na ciemnym tle napis czcionką w kolorze złotym: po lewej stronie grafiki: XXII Plebiscyt Na Najlepszych Sportowców Warszawy 2021. Po prawej stronie grafiki napis iformacyjny: WYBIERZ - najpopularniejszego sportowca roku - sportową imprezę roku. Głosowanie w dniach: 24.01 -13.02.2022 r. na sport.um.warszawa.pl/plebiscyt