null

Kto umie w przedsiębiorczość?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Fasada budynku Centrum Przedsiębiorczości Smolna w otoczeniu zieleni. Słoneczny dzień. Przed centrum widać wchodzące i wychodzące osoby
Autor: Rafał Motyl

Rozpoczęły się zapisy do tegorocznej edycji miejskiego programu networkingowego NET_SMOLNA#2022. To cykl sześciu bezpłatnych warsztatów biznesowych dla właścicieli oraz właścicielek małych i średnich firm z Warszawy i okolic.

Eksperci i ekspertki o wieloletnim doświadczeniu zawodowym oraz akademickim przekażą wiedzę z różnych obszarów działalności gospodarczej. Będzie mowa m.in. o promocji w mediach społecznościowych, o radzeniu sobie z kryzysami, o e-commerce. Ważny jest także aspekt networkingowy – tworzenie biznesowych relacji podczas spotkań.

W Warszawie przywiązujemy dużą wagę do tworzenia odpowiednich warunków, które sprzyjają powstawaniu nowych firm. Dbamy, by firmy te mogły się rozwijać. Żeby prowadzić dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, także małe i średnie, potrzebne jest nie tylko know-how, ale też relacje. Dlatego chcemy ułatwić warszawskim przedsiębiorcom i przedsiębiorczyniom dostęp do aktualnej wiedzy i umożliwiać nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Temu właśnie służą warsztaty – mówi Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w stołecznym Ratuszu.

Harmonogram spotkań

14.11.2022, godz.  9.00-15.00 – Skuteczna strategia prowadzenia strony www firmy  18.11.2022, godz. 9.30-15.30 – Promocja w mediach społecznościowych i podstawy działań PR

23.11.2022, godz. 9.30-15.30 – Ochrona dóbr osobistych naruszonych w Internecie

28.11.2022, godz. 9.00-15.00 – Narzędzia nowoczesnego e-marketingu w praktyce

7.12.2022, godz.9.30-15.30 – Zarządzanie komunikacją kryzysową

8.12.2022, godz. 9.30-15.30 – E-commerce w praktyce

Jak się zapisać?

Udział w programie jest bezpłatny. Zainteresowani  mogą zapisać się na wybrane przez siebie warsztaty za pośrednictwem strony Centrum Przedsiębiorczości Smolna lub na stronie wydarzenia.

Spotkania będą odbywać się stacjonarnie w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, przy ul. Smolnej 4 (Powiśle).

W tym roku Urząd m.st. Warszawy organizuje NET_SMOLNĄ już po raz czwarty. Do tej pory z programu skorzystało blisko 800 przedsiębiorców.  

Program jest finansowany z budżetu m.st. Warszawy. Jego wykonawcą jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Szkolnictwa