null

Konkurs S3KTOR 2018 - poznajmy zwycięzców!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Laureaci poprzedniej edycji konkursu
Laureaci poprzedniej edycji konkursu

W piątek, 14 czerwca, o godz. 18.00 (zajezdnia Tramwajowa przy ul. Siedmiogrodzkiej 20, wejście od ul. Młynarskiej) zapraszamy mieszkańców oraz przedstawicieli mediów na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową 2018 roku S3KTOR.

Konkurs S3KTOR, organizowany przez Urząd m.st. Warszawy to okazja do pokazania i wypromowania najlepszych inicjatyw podjętych przez organizacje pozarządowe. Przedsięwzięcie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród organizacji – do tej pory w siedmiu edycjach konkursu wzięło udział blisko 1000 inicjatyw. W obecnej dziewiątej edycji konkursu zgłaszano inicjatywy w trzech kategoriach podstawowych: „Aktywizujący”, „Nowatorski” oraz „Programowy”. W konkursie może wziąć udział praktycznie każda organizacja działająca na rzecz mieszkańców miasta. Były to różnorodne działania realizowane na co dzień przez organizacje pozarządowe: kampanie społeczne, projekty artystyczne, pikniki rodzinne, wydarzenia kulturalne i sportowe. 

Spośród inicjatyw, które zostały nominowane przez zespoły robocze, Kapituła Konkursu S3KTOR 2018 wybrała zwycięzców każdej z trzech kategorii: S3KTOR Aktywizujący, Nowatorski i Programowy. Laureata nagrody Za Całokształt Grand S3KTOR wskazała Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego. Ponad miesiąc trwało głosowanie mieszkańców, w którym każdy mógł oddać swój głos na jedną z rekomendowanych inicjatyw na pośrednictwem formularza na stronie urzędu Miasta. Inicjatywa, która zebrała najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Mieszkańców, której fundatorem są Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.  Serwis warszawa.ngo.pl, wyróżni jedną wybraną przez siebie inicjatywę.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa zabytkowych pojazdów tramwajowych z możliwością zwiedzania zajezdni z przewodnikiem (od godz. 17.30).

Ubiegłoroczni laureaci konkursu: Fundacja Rok Rzeki Wisły, Fundacja Doktora Clowna, Stowarzyszenie Warszawa Wielu Religii, Fundacja Sztuki Arteria, Fundacja Konflikt, Fundacja Ergo Sum.

Załączniki: