null

Jubileuszowe Targi Zero Waste w Warszawie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Słoiki wypełnione sypkimi produktami stoją na stole wśród lnianych i jutowych worków. Widać też ludzkie ręce zamykające jeden ze słoików.

W sobotę, 2 grudnia, w stolicy odbędą się 10. Targi Zero Waste. Jubileuszową edycję patronatem objął Prezydent m.st. Warszawy.

Tegoroczne targi będą odbywać się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25), od godziny 10:00 do 18:00. Po raz kolejny mieszkańcy będą mogli odwiedzić stoisko Biura Gospodarki Odpadami, gdzie czekać będą na nich m.in. quiz o odpadach z nagrodami, eko-gadżety oraz masa wiedzy i porad z zakresu prawidłowej segregacji odpadów i postępowania z odpadami niebezpiecznymi.

Stoisko będzie można znaleźć na parterze, przy schodach prowadzących na I piętro.

Popularność targów

Targi Zero Waste odbędą się po raz dziesiąty, przy czym już po raz siódmy w Warszawie. Wydarzenie od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Głównym celem targów jest edukacja, promocja i upowszechnianie towarów i usług, umożliwiających redukcję odpadów. Jak co roku, nie zabraknie paneli dyskusyjnych, warsztatów, konkursów z nagrodami  i wielu innych atrakcji.

Więcej szczegółów na stronie www.targi-zerowaste.pl.