null

Jazzowy schyłek lata w Parku Fontann

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Park Fontann

Druga połowa sierpnia i początek września upłyną w Warszawie pod znakiem jazzu. W piątkowe i sobotnie wieczory w Multimedialnym Parku Fontann będzie można usłyszeć m.in. Agę Zaryan, String Connection czy Urszulę Dudziak.

Pożegnanie lata w Multimedialnym Parku Fontann to muzyczne wydarzenie w pięciu odsłonach. W piątki i soboty, od 19 sierpnia do 2 września, na Podzamczu będą odbywać się koncerty plenerowe. Po doskonale przyjętym ubiegłorocznym projekcie After Summer Music Park, Stołeczna Estrada rozszerza ofertę programową, by umożliwić miłośnikom dobrej muzyki spędzenie czasu z artystami jazzowymi.

Na scenie będzie można zobaczyć i posłuchać najlepszych polskich wykonawców. Wystąpią: Aga Zaryan, Stan Breckenridge, Artur Dutkiewicz Trio, Urszula Dudziak z zespołem, Maciej Lipina Anawa 2.0, Patrycja Zarychta oraz String Connection w składzie: Krzesimir Dębski, Krzysztof Ścierański, Andrzej Olejniczak, Krzysztof Przybyłowicz.

Harmonogram Summer Music Park

  • 19 sierpnia (piątek), godz. 19:00 – Aga Zaryan
  • 20 sierpnia (sobota), godz. 18:00 – Stan Breckenridge (z zespołem w składzie: Piotr Południak – gitara basowa,  Krzysztof Dziedzic – bębny), Artur Dutkiewicz Trio
  • 26 sierpnia (piątek), godz. 19:00 – Urszula Dudziak wraz z zespołem
  • 27 sierpnia (sobota), godz. 18:00 – Maciej Lipina Anawa 2.0, Patrycja Zarychta
  • 2 września (piątek), godz. 19:00 – String Connection: Krzesimir Dębski, Krzysztof Ścierański, Andrzej Olejniczak, Krzysztof Przybyłowicz

Organizatorami wydarzenia są Stołeczna Estrada i m.st. Warszawa. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Na grafice w różowo-fioletowo-czerwono-niebieskich barwach rozpisany harmonogram koncertów w ramach Summer Music Park. W niewielkich kółeczkach zdjęcia artystów.

 

Jazz na Starówce

Summer Music Park to kolejne muzyczne wydarzenie, które odbywa się w sierpniu w Warszawie. Jeszcze do końca miesiąca, w każdą sobotę o godz. 19:00, można posłuchać jazzowych rytmów w centrum miasta. Na 28. Międzynarodowym Plenerowym Festiwalu Jazz na Starówce występują polskie i międzynarodowe gwiazdy oraz muzyczne odkrycia. Wstęp jest bezpłatny.