null

Hot-spoty na Ursynowie? Powiedz, co o tym sądzisz!

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Centrum Komunikacji Społecznej i Urząd Dzielnicy Ursynów zapraszają wszystkich mieszkańców Ursynowa na spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne na temat lokalizacji darmowych punktów dostępu do internetu hot-spot. Zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Ursynów, 6 października 2010, o godzinie 17.30.

Urząd Dzielnicy planuje instalację darmowych punktów bezprzewodowego dostępu do Internetu, na terenie dzielnicy. Na początku wytypowane zostały cztery punkty, w których w pierwszej kolejności mogłyby powstać hot-spoty. W trakcie konsultacji mieszkańcy byli pytani o opinię na temat planowanych lokalizacji hot-spotów. Pomysły i uwagi były zbierane do 30 września 2010 r. Na spotkaniu przedstawimy oraz przedyskutujemy przesłane przez mieszkańców opinie.

Na podstawie opinii mieszkańców zostaną wytypowane miejsca, w których w 2012 roku dzielnica zrealizuje inwestycję.


Konsultacje są organizowane przez Centrum Komunikacji Społecznej m.st. Warszawy oraz Urząd Dzielnicy Ursynów w ramach projektu „Wzmacnianie mechanizmu partycypacji społecznej w m.st. Warszawie” realizowanego dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.