null

Biurko w centrum miasta

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Nowoczesne biuro - kanapy, biurka, komputery. Kilka osób zajętych pracą

Biurka w preferencyjnych cenach, dostęp do sal konferencyjnych i szkoleń – oferuje miejski inkubator przedsiębiorczości. Miasto po raz kolejny zaprasza osoby prowadzące działalność gospodarczą do skorzystania z przestrzeni w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Nowoczesny CPS budynek mieści się przy ul. Smolnej 4 na Powiślu. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy:

  • mają zarejestrowaną działalność gospodarczą,
  • prowadzą mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo,
  • funkcjonują na rynku nie dłużej niż 3 lata.

Biurka znajdują się w otwartej przestrzeni. Ich najemcy mają dostęp do wielu udogodnień:

  • szerokopasmowego internetu,
  • zaplecza socjalnego,
  • urządzeń biurowych.

Stawki są niższe od rynkowych. Wynajem biurka na miesiąc w pierwszym roku obowiązywania umowy kosztuje 400 zł netto. W ramach tej opłaty przedsiębiorcy mogą też korzystać z:

  • sal konferencyjnych (na 30 i 12 osób),
  • indywidualnej skrzynki pocztowej,
  • oferty szkoleniowo-doradczej Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Najemcy mają również możliwość zamieszczania informacji teleadresowych o swojej firmie na stronie internetowej CPS: biznes.um.warszawa.pl.

Obecność na Smolnej daje wiele profitów. Przedsiębiorcy mogą wynająć tu biurka po cenie niższej niż rynkowa i zyskują też dostęp do szerokiej oferty merytorycznej centrum – szkoleń i doradztwa. Centrum prowadzi projekt Academy Smolna, w ramach którego organizuje doradztwo z zakresu prawa, księgowości i finansów. Funkcjonuje tutaj także punkt informacyjny dla przedsiębiorców i osób planujących działalność, gdzie można zarejestrować firmę i dowiedzieć się więcej o działaniach wspierających przedsiębiorczość – mówi Karolina Zdrodowska dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w warszawskim Ratuszu.

Osoby zainteresowane wynajęciem miejsca do pracy w inkubatorze mogą skontaktować się z CPS pod nr tel. 22 443 07 56, 22 443 02 57 lub mailowo: inkubator.smolna@um.warszawa.pl .

Inkubator przedsiębiorczości, który działa w ramach Centrum Przedsiębiorczości Smolna, prowadzi miasto stołeczne Warszawa.

Pracownik przy komputerze, ze stanowiska obok zerka na jego monitor koleżanka, w tle inni pracujący ludzie
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Pracownik przy komputerze, koleżanka ze stanowiska obok konsultuje z nim jakiś dokument, w tle inni pracujący ludzie