null

Bezpłatna joga dla mieszkańców Warszawy

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Grupa kobiet podczas ćwiczeń jogi na matach - na otwartym powietrzu, na trawniku

Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz m.st. Warszawa wraz ze Stołecznym Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA zapraszają na bezpłatne zajęcia jogi. Przez cały czerwiec ćwiczenia odbywają się w Parku Świętokrzyskim w Warszawie.

#CzasnaJogę, to inicjatywa, która ma na celu popularyzację aktywności fizycznej i zachęcenie mieszkańców Warszawy do regularnego uprawiania sportu. Zachęcam do porannej gimnastyki wspólnie z nami. Da Wam to dużo uśmiechu i naładuje energią na resztę dnia – mówi Renata Kaznowska, zastępczyni prezydenta m.st. Warszawy.

Zajęcia prowadzone są w czerwcu od poniedziałku do piątku w godz. 7:45 – 8:20 na placu pomiędzy ul. Świętokrzyską, a Pałacem Kultury i Nauki. Spotkania prowadzi doświadczona instruktorka jogi – Malwina Kośka, a uczestnicy mają możliwość  zapoznania się z podstawami jogi, technikami relaksacji oraz redukcji stresu, a także ćwiczeniami wzmacniającymi ciało.

To doskonała okazja, aby przekonać się o tym, jak korzystny wpływ może mieć joga na ciało i umysł. Wszystkie osoby, które zdecydują się wziąć udział w zajęciach będą miały zapewnione maty do ćwiczeń, wystarczy wziąć jedynie wygodny strój umożliwiający swobodę ruchów. Więcej informacji na ten temat na stronie #CzasnaJogę w Parku Świętokrzyskim.

Vinyasa Joga w Ośrodku Rozbrat Aktywnej Warszawy

Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa zaprasza również na zajęcia Vinyasa Joga, które odbywają się w Ośrodku Rozbrat przy ul. Rozbrat 26 w każdą środę, w dwóch turach w godz. 19:00 i 20:10.

Na każde zajęcia obowiązują zapisy on-line, które startują w poniedziałki o godz. 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, w jednej turze może wziąć udział maksymalnie 40 osób. Opłata za zajęcia to 5 zł. Jeden uczestnik może zapisać się tylko na jedną turę.

Osoby zainteresowane zajęciami Jogi w Ośrodku Rozbrat mogą śledzić profil Aktywnej Warszawy, gdzie udostępniany jest link do zapisów. Więcej informacji o Vinyasa Joga w Ośrodku Rozbrat.

Zobacz galerię (2 zdjęć />)