null

Asfaltowanie Górczewskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Prace drogowe na ul. Górczewskiej, na pierwszym planie maszyna i auta osobowe, w tle bloki mieszkalne
W weekend, 22 - 24 kwietnia, wykonawca II linii metra ułoży ostatnią warstwę asfaltu na południowej jezdni ul. Górczewskiej

W weekend, 22 - 24 kwietnia, budowniczowie II linii metra ułożą ostatnią warstwę asfaltu na południowej jezdni ul. Górczewskiej. Utrudnienia wystąpią na odcinku pomiędzy ul. Mroczną a ul. Góralską. Ruch w obu kierunkach będzie odbywał się drugą nitką.

Kierunek centrum

Jadący w stronę centrum będą mieli do dyspozycji jeden pas ruchu. Przejazd na jezdnię północną zaplanowano na wysokości ul. Mrocznej. Na właściwą jezdnię kierowcy wrócą na skrzyżowaniu z ul. Góralską. Tu już będą dostępne trzy pasy ruchu, z dodatkowym pasem do skrętu na skrzyżowaniu.

Kierunek Bemowo

Za wjazdem do centrum handlowego, na krótkim odcinku, kierowcy jadący w stronę Bemowa będą mogli poruszać się tylko jednym pasem, aby następnie mieć do dyspozycji całą szerokość swojej jezdni.

Dojazd do centrum handlowego

Dojazd do centrum handlowego pierwszym wjazdem (na wysokości ul. T. Krępowieckiego) możliwy będzie wyłącznie od strony centrum. Wyjazd będzie możliwy w obie strony – jednym pasem ruchu w każdym kierunku. Cały czas będzie można także dojechać do centrum handlowego przejazdem pod wiaduktem drogowym.

Wykonawca dołoży wszelkich starań, aby ograniczenia w ruchu zostały zniknęły jak najszybciej w niedzielę, 24 kwietnia.

Autobusy bez zmian

Autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego nie zmienią swoich tras. W obydwu kierunkach będą kursować jezdnią północną. W związku z pracami zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Góralska 01. W zastępstwie uruchomiony będzie przystanek Góralska 51 przy południowej jezdni ul. Górczewskiej za skrzyżowaniem z ul. Góralską.