null

Agencja ONZ ds. uchodźców zaprasza na Targi Pracy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

We wtorek 6 grudnia odbędą się targi, które pomogą znaleźć pracę obywatelom Polski, ale też osobom z innych krajów, które przebywają czasowo w naszym kraju. Na miejscu, w Hotelu Marriott, będą dostępni tłumacze języka polskiego, ukraińskiego, angielskiego i migowego.

W trakcie targów odwiedzający spotkają także specjalistów prawa pracy, którzy będą służyć radą w różnych kwestiach związanych z zatrudnieniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Będzie można otrzymać porady dotyczące umów, urlopów, dni chorobowych, okresów wypowiedzenia, prawa pracy, skorzystać z usługi doradztwa (związanego z zatrudnieniem), a także nostryfikacji dyplomu. Chętni uzyskają pomoc w tworzeniu CV, udostępnione będą komputery do napisania i wydrukowania potrzebnych dokumentów.

Organizatorami wydarzenia są:

  • UNHCR, czyli agencja ONZ ds. uchodźców
  • Tent Partnerstwo dla Uchodźców (Tent Partnership for Refugees)
  • Indeed, firma z branży rekrutacyjnej

Gdzie i kiedy?

  • Warszawa, Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79
  • 6 grudnia 2022 roku, godz. 9:00-18:00
  • Dojazd metrem (stacja Centrum) oraz tramwajem i autobusem (Centrum, Dworzec Centralny)

Na miejscu dostępni będą tłumacze języka polskiego, ukraińskiego, angielskiego i migowego. Rodzice będą mogli pozostawić  dzieci od 4 lat w punkcie prowadzonym przez tzw. kierownika opieki. Na miejscu uczestnicy targów uzyskają informację na temat opieki nad dzieckiem już po rozpoczęciu pracy.

Rejestracja na stronie jobfairs.indeed.com.

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap