null

Adoptuj Warszawiaka w Parku Szczęśliwickim

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.03.2022 12:00 - 19.03.2022 15:00
Park Szczęśliwicki

19 marca rusza kolejna edycja akcji „Adoptuj Warszawiaka”, podczas której będzie można spotkać psy z warszawskiego Schroniska na Paluchu i porozmawiać o ich adopcji. Zapraszamy do Parku Szczęśliwickiego między godziną 12:00 a 15:00.

Akcja Adoptuj Warszawiaka wraca po dłuższej przerwie. Mieszkańcy stolicy ponownie będą mieli okazję poznać kilkadziesiąt psów ze Schroniska na Paluchu, porozmawiać o adopcji czworonogów i pomóc w znalezieniu im najlepszych domów. Będzie można również uzyskać informacje o wolontariacie w warszawskiej placówce. Wydarzenie będzie także doskonałą okazją do bezpłatnego zaczipowania psa – opiekunowie muszą jednak pamiętać o zabraniu książeczki zdrowia swojego pupila oraz własnego dowodu osobistego.

Podczas spotkania Schronisko będzie prowadziło także zbiórkę darów. Przedstawiciele placówki będą zbierać wyłącznie: koce, duże ręczniki, prześcieradła i duże poszewki. Dodatkowo przyjmowana będzie dobrej jakości mokra karma w puszkach, która trafi do zwierzaków z Ukrainy. 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.